• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Кисень медичний рідкий (Кисень рідкий для кисневої підтримки пацієнтів); Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л) (Кисень газоподібний для кисневої підтримки пацієнтів); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)

На виконання вимог статті 10 Закону України “Про публічні закупівлі” було оголошено закупівлю ідентифікатор UA-2022-12-26-016305-a про проведення відкритих торгів з особливостями для потреб на 2023 рік на закупівлю Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л) (Класифікація за ДК 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази ) на 2023 рік, очікувана вартість 600 000,00 грн. оприлюднено 26.12.2022 року через авторизований електронний майданчик. Станом на кінцеву дату подання тендерних пропозицій 09.01.2023 року була відсутня достатня кількість тендерних пропозицій та учасників аукціону, а саме: відсутність учасника процедури закупівлі. Потреба у здійсненні закупівлі за предметом Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л) за предметом код ДК: 021:2015: 24110000-8 - Промислові гази у КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” ЖОР залишилася та є необхідною для забезпечення потреб установи. Підстави для заключення договору із врахуванням ч. 6 пункту 13 Особливостей: «Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. грн, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис.гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли: - відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі.

Завершена

478 642.48 UAH з ПДВ