-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)
Тендер Prozorro UA-2022-12-26-016305-a
Торги не відбулися
600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 6 000.00 UAH
Номер:
99db1d538c3348c8bd11ea452f6dc2bc
Внутрішній номер закупівлі:
16455829
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-26-016305-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня" Житомирської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02774119
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський район, с.Станишівка, шосе Сквирське, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігнатенко Тетяна Іванівна +380631419049 dzo.prozorro22@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
24110000-8 Промислові газиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.12.2022 16:20 - 06.01.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
26.12.2022 16:20 - 09.01.2023 16:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴600 000.00 Кисень медичний рідкий; Кисень медичний газоподібний (бал. 6,3м3/40л); Азот рідкий (сосуд дюар); Діоксид вуглецю (бал. 40л)