-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг- ID: UA-2026-05-12-013006-a
- Дата створення : 12.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29199835
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг (футболки, кепки, світшоти)- ID: UA-2026-03-06-003464-a
- Дата створення : 06.03.26
- Внутрішній номер закупівлі: 28523455
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)- ID: UA-2025-11-19-005846-a
- Дата створення : 19.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27179485
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)- ID: UA-2025-10-31-006833-a
- Дата створення : 31.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26960657
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Футболки з логотипом для учасників щорічного патріотичного забігу в пам’ять про загиблих в...×-
Футболки з логотипом для учасників щорічного патріотичного забігу в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”
- ID: UA-2025-07-04-005450-a
- Дата створення : 04.07.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25797867
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі...×-
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
- ID: UA-2024-09-02-009604-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22464505
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі...×-
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
- ID: UA-2024-09-02-008325-a
- Дата створення : 02.09.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22463245
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
“Спортивна форма та екіпіровка для національної делегації України для участі у міжнародних...×-
“Спортивна форма та екіпіровка для національної делегації України для участі у міжнародних спортивних змаганнях”
- ID: UA-2021-08-02-004993-b
- Дата створення : 02.08.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10931639
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивна екіпіровка для тренування національної збірної України в рамках підготовки та уч...×-
Спортивна екіпіровка для тренування національної збірної України в рамках підготовки та участі у міжнародних спортивних змаганнях
- ID: UA-2021-01-18-003091-b
- Дата створення : 18.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8168457
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги
-
КЕП
Спортивний одяг для участі в офіційних заходах- ID: UA-2020-10-30-002170-a
- Дата створення : 30.10.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6982235
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягЗавершена -
-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для...×-
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
- ID: UA-2020-03-13-001510-c
- Дата створення : 13.03.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4641196
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і параної форми для...×-
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і параної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
- ID: UA-2020-02-27-002004-a
- Дата створення : 27.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4560326
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 42657144ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягТорги не відбулисяТорги не відбулися -