-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-009604-a
Відповідальний за надання відповідей на звернення головний спеціаліст відділу спорту ветеранів Управління фізичного та ментального здоров’я Романенко Ірина Олексіївна, (063)230-20-11, i.romanenko@mva.gov.ua
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 2% або 18 000.00 UAH
мін. крок: 2% або 18 000.00 UAH
Номер:
f07471ee3ff2420f9241402358d3c4b3
Внутрішній номер закупівлі:
22464505
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-009604-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Часовських Андрій Васильович 380630355470 a.chasovskykh@mva.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 17:11 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 17:11 - 10.09.2024 18:00
Аукціон:
11.09.2024 14:25 - 11.09.2024 14:48
Період кваліфікації:
11.09.2024 14:48 - 12.09.2024 10:28
Період завантаження договору:
18.09.2024 00:00 - 28.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році