-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)
Тендер Prozorro UA-2025-10-31-006833-a
Торги не відбулися
817 133.00
UAH з ПДВ
Номер:
ebb6ed96f5554a4b93ab8d90d150f9a9
Внутрішній номер закупівлі:
26960657
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-31-006833-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Хрещатик, буд. 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина МОРОЗЕНКО +380630351149 i.morozenko@mva.gov.ua https://mva.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
817 133.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.10.2025 13:37 - 05.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
31.10.2025 13:37 - 08.11.2025 00:00
Аукціон:
з 10.11.2025 12:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴817 133.00 Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)