-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)
Оголошено тендер
817 133.00
UAH
Номер:
818254f24e3048718a74456622352d67
Ідентифікатор плану:
UA-P-2025-10-31-008077-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Хрещатик, буд. 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, місто Київ, вул. Хрещатик, буд. 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
817 133.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)
Річний план закупівлі на:
2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.10.2025 13:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:1501120 - Заходи з підтримки та допомоги ветеранам війни, членам їх сімей та членам родин загиблих
Сума817 133.00 UAH