-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і параної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
Тендер Prozorro UA-2020-02-27-002004-a
Торги не відбулися
474 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
Номер:
332ac8226545478fa7bff52389782a5e
Внутрішній номер закупівлі:
4560326
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-27-002004-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Якіменко Олена +380506250829 HELENA.YAKIMENKO@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
474 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 744.20 UAH
Період уточнення:
27.02.2020 13:14 - 03.03.2020 14:00
Період прийому пропозицій:
27.02.2020 13:14 - 13.03.2020 14:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПідписання акту приймання-передачі товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивна кофта
Кількість
80 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Спортивні штани
Кількість
80 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Футболка парадна нейлон/мікс
Кількість
100 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Жилет на синтепоні з можливістю брендування на спині
Кількість
80 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Футболка Поло
Кількість
80 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Футболка Поло
Кількість
40 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Куртка вітрова
Кількість
20 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Флісова кофта з цільною блискавкою
Кількість
20 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Довгі шорти для тренування
Кількість
29 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Майка бігова
Кількість
14 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Шорти легкоатлетичні бігові
Кількість
8 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Лосіни спортивні (1 шт. довгі, 1 шт. короткі) або довгі штани (2 шт.)
Кількість
6 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Веломайка
Кількість
4 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Велокомбінезон (або велотруси або штани)
Кількість
4 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Вітрова куртка для велоспорту
Кількість
4 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Майка (довгий рукав)
Кількість
8 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Комбінезон для пауерліфтингу
Кількість
3 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Плавки чоловічі стартові (стартовий костюм)
Кількість
9 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Комбінезон (гребля)
Кількість
12 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Шорти для тренування (гребля)
Кількість
12 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Футболка
Кількість
17 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Штани поліестерові тонкі
Кількість
5 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Баскетбольна форма
Кількість
20 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Купальник жіночий з шортами
Кількість
1 штуки
Період постачання
06.04.2020 - 10.04.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДЖОМА УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37888588
-
Контактна особа:
Гончаренко Олександр Євгенович +380445408303 alex-joma@ua.fm
-
Адреса:
03110, Україна, Київська область, Київ, вул. Олексіївська, буд.3
Початкова пропозиція
465 639.66 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
465 639.66 UAH з ПДВ
Документи
8
Скарги
0