-
Відкриті торги
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної формаи для команди забезпечення та супроводу збірної
Оголошено тендер
477 893.50
UAH
Номер:
467069f1c9cd4163b1e9c1b813eb0762
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-27-000407-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
Очікувана вартість:
477 893.50 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної формаи для команди забезпечення та супроводу збірної
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
27.02.2020 10:32
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума477 893.50 UAH