-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і параної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
Тендер Prozorro UA-2020-02-27-002004-a
Торги не відбулися
474 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
Період уточнення:
27.02.2020 13:14 - 03.03.2020 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим