-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
Тендер Prozorro UA-2024-09-02-008325-a
Відповідальний за надання відповідей на звернення головний спеціаліст відділу спорту ветеранів Управління фізичного та ментального здоров’я Романенко Ірина Олексіївна, (063)230-20-11, i.romanenko@mva.gov.ua
Торги не відбулися
900 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
a2db332f2aa24372bea767c7655008b0
Внутрішній номер закупівлі:
22463245
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-02-008325-a
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Часовських Андрій Васильович 380630355470 a.chasovskykh@mva.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.09.2024 16:02 - 07.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.09.2024 16:02 - 10.09.2024 16:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
6baaad80a391409b99be53062bfae527
Причина скасування:
Неможливість здійснення закупівлі унаслідок непереборної сили
Опис причини скасування:
З невідомих причин не зазначено, що закупівля проводиться з аукціоном
Період оскарження:
02.09.2024 16:52 - 13.09.2024 00:00
Дата опублікування:
02.09.2024 16:52
Дата виконання:
13.09.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴900 000.00 Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році