-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
Оголошено тендер
900 000.00
UAH
Номер:
2c01a2ceccbf4dbb9c769d9c37a10a23
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-02-009722-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, Печерський район, ПРОВУЛОК МУЗЕЙНИЙ, будинок 12
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.09.2024 15:34
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Необхідність забезпечення учасників національної збірної команди України для її участі в міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році.
-
Дата публікації:
02.09.2024 15:34
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Спортивний одяг в комплекті для учасників національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях “Arnold Classic Europe” у 2024 році
Кількість
60 комплект
Період постачання
до 30.09.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВК 1501040
Сума900 000.00 UAH