• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Спортивний одяг (футболки, кепки, худі)

Завершена

815 500.00 UAH без ПДВ
Номер: 6d7de332c7fd4bbabcd7952c9be57774
Внутрішній номер закупівлі: 27179485
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-19-005846-a   
Замовник: МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
Контактна особа: Ірина МОРОЗЕНКО +380630351149 i.morozenko@mva.gov.ua https://mva.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до підпункту 6 пункту 13 Особливостей придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість: 815 500.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Футболки
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 350 штука
Період постачання до 25.11.2025
Місце постачання 01001, Україна, м.Київ, вул. Хрещатик, 34 На карті
Кепки
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 350 штука
Період постачання до 25.11.2025
Місце постачання 01001, Україна, м.Київ, вул. Хрещатик, 34 На карті
Худі
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 350 штука
Період постачання до 25.11.2025
Місце постачання 01001, Україна, м.Київ, вул. Хрещатик, 34 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП КОВАЛЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Ціна пропозиції 815 500.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.11.2025 11:46
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 6e1807be9d69469bb87d9f32d6347d16
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-19-005846-a-b1
Постачальник: ФОП КОВАЛЕНКО ІРИНА ВОЛОДИМИРІВНА
Номер договору: №215/1
Сума договору: 815 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 19.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 19.11.2025 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Обгрунтування.pdf
pdf
Договір №215_1 від 19.11.2025р..pdf