• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для команди забезпечення та супроводу збірної

Торги відмінено

474 420.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
Номер: 25ac7280d18b446687d5619ab851280b
Внутрішній номер закупівлі: 4641196
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-03-13-001510-c   
Замовник: МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
Контактна особа: Якіменко Олена +380506250829 HELENA.YAKIMENKO@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 474 420.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 744.20 UAH
Період уточнення: 13.03.2020 17:31 - 18.03.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 13.03.2020 17:31 - 28.03.2020 18:00
Аукціон: 30.03.2020 11:05 - 30.03.2020 11:26
Період кваліфікації: з 30.03.2020 11:26
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спортивна кофта
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 80 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний,12 На карті
Спортивні штани
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 80 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Футболка парадна нейлон/мікс
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 100 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Жилет на синтепоні з можливістю брендування на спині
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 80 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Футболка Поло
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 80 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Футболка Поло
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 40 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Куртка вітрова
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 20 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Флісова кофта з цільною блискавкою
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 20 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Майка бігова
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 14 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Довгі шорти для тренування
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 29 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Шорти легкоатлетичні
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 8 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Лосіни спортивні або довгі штани
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 6 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Веломайка
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 4 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Велокомбінезон або велотруси або штани
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 4 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний,12 На карті
Вітрова куртка для велоспорту
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 4 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Майка (довгий рукав)
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 8 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Комбінезон для пауерліфтингу
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 3 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Плавки чоловічі стартові (стартовий костюм)
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 9 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Купальник жіночий з шортами
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 1 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Комбінезон (гребля)
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 12 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Шорти для тренування (гребля)
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 12 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Футболка
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 17 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Штани поліестрові тонкі
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 5 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті
Баскетбольна форма
Код ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одяг
Кількість 20 штуки
Період постачання 09.04.2020 - 10.04.2020
Місце постачання 01001, Україна, Київська область, Київ, провулок Музейний, 12 На карті

Інформація про скасування

Номер: 7c03a68c70e74bf8bfe6c144b0798ce3
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Дата опублікування: 02.04.2020 14:00
Статус:
Виконано

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЗАГОРОДНЯ ОЛЬГА АНАТОЛІЇВНА
Початкова пропозиція 434 650.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
434 650.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує рішення
Документи 5
Скарги 0
ЗАЇКА ОЛЕКСІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
Початкова пропозиція 463 800.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
463 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Документи 22
Скарги 0