-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
Тендер Prozorro UA-2020-03-13-001510-c
Торги відмінено
474 420.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
мін. крок: 1% або 4 744.20 UAH
Період уточнення:
13.03.2020 17:31 - 18.03.2020 18:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим