-
Відкриті торги
-
КЕП
закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
Оголошено тендер
474 420.00
UAH
Номер:
e867ac10e1a7465d9184c5a72fd9bcc9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-03-13-005327-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
Замовник:
МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42657144
Очікувана вартість:
474 420.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
закупівля парадної форми та екіпіровки для тренування збірної України і парадної форми для команди забезпечення та супроводу збірної
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одяг
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
13.03.2020 17:27
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума474 420.00 UAH