• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спортивний одяг

Найменування, обсяги закупівлі та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї. Згідно умов цієї процедури закупівлі, тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація", прикріпленого текстового документу «Тендерна документація» та додатків до неї, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.

Завершена

1 925 000.00 UAH з ПДВ
Номер: fcc3a127cdc34ea4b27d4f0af86ba992
Внутрішній номер закупівлі: 29199835
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-12-013006-a   
Замовник: МІНІСТЕРСТВО У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ УКРАЇНИ
Контактна особа: Володимир Чорний +380953101524 v-chernyi1979@ukr.net https://mva.gov.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 925 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 12.05.2026 16:13 - 20.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.05.2026 16:13 - 23.05.2026 00:00
Аукціон: з 25.05.2026 12:17
Період кваліфікації: 23.05.2026 00:00 - 25.05.2026 10:57
Період завантаження договору: 31.05.2026 00:00 - 10.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 925 000.00 Спортивний одяг