-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивний одяг
Тендер Prozorro UA-2026-05-12-013006-a
Найменування, обсяги закупівлі та інші умови закупівлі визначені у тендерній документації та додатках до неї. Згідно умов цієї процедури закупівлі, тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація", прикріпленого текстового документу «Тендерна документація» та додатків до неї, що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону.
Завершена
1 925 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.05.2026 16:13 - 20.05.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо термінів поставки
Номер:
e42d9509e58a4d73880dceed8a020764
Дата опублікування:
15.05.2026 16:37
Опис:
Шановний Замовнику, просимо надати роз’яснення щодо зазначених термінів поставки Товару, згідно тендерної документації.
Подача пропозицій до 20.05.2026р, аукціон 20.05.26р. в 15:41, після якого можливий лише початок розгляду пропозицій.
Яким чином учасник має підписати і надати в складі тендерної пропозиції згоду з проєктом Договору, в якому зазначено термін поставки 1.06.2026р. на 3500од. продукції з брендуванням великої кількості деталей виробів? Цей термін складає 11 кал.днів лише з дня розкриття пропозицій і не враховує термін на розгляд пропозицій, можливий термін на завантаження додаткових документів, можливу дискваліфікацію і розгляд іншого учасника, вибір переможця, термін на оскарження, та ін.
Також згідно «Тендерної документації» Розділу VI. п.2.1 «договір про закупівлю не може бути укладено раніше ніж через п’ять днів з дати оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю». А підписання самого договору зазвичай складає мінімум 2-3 дні.
Виходячи з вищевикладеного весь Товар з брендуванням та індивідуальним пакуванням, згідно цієї закупівлі має бути вже на складі у потенційного переможця без підписаного договору?
Дякуємо.
Відповідь:
Шановний Учаснику, розглянувши Ваше запитання повідомляємо наступне.
Відповідно до пункту 54 Постанови № 1178 фізична/юридична особа має право не пізніше ніж за три дні до закінчення строку подання тендерної пропозиції звернутися через електронну систему закупівель до замовника за роз’ясненнями щодо тендерної документації та/або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення тендеру. Усі звернення за роз’ясненнями та звернення щодо усунення порушення автоматично оприлюднюються в електронній системі закупівель без ідентифікації особи, яка звернулася до замовника. Замовник повинен протягом трьох днів з дати їх оприлюднення надати роз’яснення на звернення шляхом оприлюднення його в електронній системі закупівель.
Звертаємо Вашу увагу, що вимоги тендерної документації стосуються всіх учасників, які мають намір прийняти участь у даній закупівлі. Замовник оголошуючи закупівлю керувався принципами здійснення публічних закупівель зазначених у статті 5 Закону України «Про публічні закупівлі».
Факт дискримінаційного характеру в тендерній документації щодо процедури закупівлі в частині встановлення вимог документації відсутній. Наголошуємо, що замовник визначає ряд критеріїв, технічних характеристик на власний розсуд із дотриманням базових принципів здійснення закупівель, та із врахуванням особливостей предмету закупівлі.
Потреба у здійсненні закупівлі визначена затвердженими кошторисними призначеннями на відповідний бюджетний рік, з урахуванням проведення спортивних заходів.
Ваше звернення не містить об’єктивних доводів щодо неможливості виконання умов тендерної документації, а отже Ви не довели, що встановлена в тендерній документації вимога носить дискримінаційний характер та обмежує Вас, як учасника в праві на участь у закупівлі.
Дякуємо за розуміння та приділену увагу до закупівлі!
Дата відповіді:
18.05.2026 18:51