-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масш...×-
Виконання топографо-геодезичних робіт для реконструкції ПЛ-10 кВ №146-13 та №146-11 в масштабі 1:500 з нанесенням мереж та червоних ліній на території с. Суховоля Львівського району Львівської області
- ID: UA-2026-08-31-009690-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242956
ПрАТ Львівобленерго ЄДРПОУ: 00131587ДК 021:2015: 71350000-6 Науково-технічні послуги в галузі інженеріїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
сікатор, рулетка 5м, ключ розвідний- ID: UA-2026-08-31-009681-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242955
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Покровський комунгосп " Решетилівської міської ради Полтавської області ЄДРПОУ: 35717217ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Ки...×-
Послуги з утримання комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва у належному стані відповідно до вимог нормативів, норм, стандартів, порядків і правил згідно із законодавством, у тому числі послуги щодо загального технічного, експлуатаційно-господарського обслуговування та забезпечення функціонування інженерних мереж і внутрішнього обладнання в системах автоматизації, диспетчеризації, комплексної інформаційної системи, пожежної безпеки, протипожежної та охоронної сигналізації, відеонагляду, вентиляції, холодопостачання, кондиціювання, газопостачання, водопостачання і водовідведення, електричних мереж, електричного обладнання, автоматичних станцій, інформаційних мереж, систем адаптації інформації в комп’ютерну мережу, а також послуги щодо забезпечення чистоти та належного стану комплексу споруд та прибудинкової території Апеляційного суду міста Києва
- ID: UA-2026-08-31-009677-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242954
Апеляційний суд міста Києва ЄДРПОУ: 02894757ДК 021:2015: 70330000-3 Послуги з управління нерухомістю, надавані на платній основі чи на договірних засадахАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бланки- ID: UA-2026-08-31-009682-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242953
СВЯТОШИНСЬКИЙ ДИТЯЧИЙ БУДИНОК-ІНТЕРНАТ ЄДРПОУ: 03188760ДК 021:2015: 22820000-4 БланкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Батарейка лужна АА 34-252 Vorhut- ID: UA-2026-08-31-009673-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242950
КП Баришівської селищної ради "Господар" ЄДРПОУ: 43664194ДК 021:2015: 31410000-3 Гальванічні елементиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Каністри металеві 20 літрів- ID: UA-2026-08-31-009675-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242948
ДК 021:2015: 44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (налив))- ID: UA-2026-08-31-009670-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242947
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго" ЄДРПОУ: 22927045ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39510000-0: Вироби домашнього текстилю (римські штори)- ID: UA-2026-08-31-009678-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242946
ДК 021:2015: 39510000-0 Вироби домашнього текстилюАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні посл...×-
Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги
- ID: UA-2026-08-31-009666-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242945
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке...×-
Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції, Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
- ID: UA-2026-08-31-009669-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242942
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45554542ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Фільтри шприцеві- ID: UA-2026-08-31-009657-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242934
Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ ЄДРПОУ: 04389466ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Пото...×-
ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)
- ID: UA-2026-08-31-009654-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242931
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 42574629ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Канцелярські товари- ID: UA-2026-08-31-009652-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242929
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 10 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431098ДК 021:2015: 30192700-8 Канцелярські товариЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних з...×-
Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності
- ID: UA-2026-08-31-009659-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242927
19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38181800ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування- ID: UA-2026-08-31-009650-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30242925
ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -