• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)

НК 031-2024 P0704020299 - ІМПЛАНТОВАНІ ПРОТЕЗНІ ПРИСТОСУВАННЯ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН – ІНШЕ

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 10:00)

49 453 980.94 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
10
дн
16
год
49
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 81e76597ac9b43b3848cbdc80848b694
Внутрішній номер закупівлі: 30242931
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009654-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Лариса Брущенко +380671344281 l.brushchenko@medzakupivli.com https://medzakupivli.com/uk/
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 49 453 980.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:04 - 08.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:04 - 11.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:04 - 08.09.2026 00:00
Аукціон: з 14.09.2026 15:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴49 453 980.94 ДК 021:2015 – 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму (Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука)