• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука

Оголошено тендер

52 915 759.61 UAH
Номер: d2609b2d6d334ac0bf54da1cc2a5b908
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-010901-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МЕДИЧНІ ЗАКУПІВЛІ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 52 915 759.61 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука
Примітки: Закупівля здійснюється замовником на підставі затверджених зведених показників 100 % потреб на 2026-2027 роки згідно з наказом МОЗ України від 21.01.2026 р. № 77 (зі змінами) «Про затвердження зведених показників 100 % потреби у лікарських засобах, медичних виробах, та допоміжних засобах до них, що закуповуватимуться державним підприємством «Медичні закупівлі України» за напрямами використання бюджетних коштів у 2026 році за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру». НК 031-2024 P0704020299 - ІМПЛАНТОВАНІ ПРОТЕЗНІ ПРИСТОСУВАННЯ І ПРИСТРОЇ ДЛЯ ОСТЕОСИНТЕЗУ СТЕНТИ ДЛЯ ПЕРИФЕРИЧНИХ СУДИН – ІНШЕ
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
НК 024:2023: 62266 Імплантат для відновлення судин і регуляції гемодинамік, для внутрішньочерепних/сонних артерій
Дата опублікування: 31.08.2026 15:34

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Потокопереспрямовуючий стент для великих і гігантських мозкових аневризм - 1 штука
Код ДК 021:2015: 33182300-2 Апаратура для серцево-судинної хірургії
Кількість 559 одиниця
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2301400 - Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру
Сума52 915 759.61 UAH