-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09130000-9 Нафта і дистиляти (Дизельне паливо (налив))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009670-a
Дизельне паливо (налив) для потреб ТЕС ПАТ "Центренерго". Кількість: 84,00 т (в т.ч. Трипільська ТЕС-60,00 т, Зміївська ТЕС- 24,00 т.)
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 08.09.26 21:00)
8 096 434.29
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
03
год
50
хв
18
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
cae7a9d5dd95406bbd13692f2d033ad3
Внутрішній номер закупівлі:
30242947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009670-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
08711, Україна, Київська область, смт Козин, Обухівський район
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Діхтяренко Ірина Олександрівна 380443640234 IRYNA.DIKHTIARENKO@CENTRENERGO.COM
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
8 096 434.29 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:05 - 08.09.2026 21:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 13:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 096 434.29 Дизельне паливо (налив)