-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо (налив)
Оголошено тендер
9 715 721.15
UAH
Номер:
f5f1fcb7afce498ea8c9bb385dd1d83b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-002560-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
9 715 721.15 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дизельне паливо (налив)
Примітки:
для ЗмТЕС, ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
Дата опублікування:
31.08.2026 10:34
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума9 715 721.15 UAH