• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 12:00)

68 698.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
18
год
37
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 13a41f1974cc4eb1b44009a3e8a25fe0
Внутрішній номер закупівлі: 30242927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009659-a   
Замовник: 19 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Роменський Роман Вікторович 380997616785 romenskiuroman@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 68 698.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:05 - 08.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:04

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴68 698.00 Автомобільна гума, згідно коду CPV за ДК 021:2015 код 34350000-5 - Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності