-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції, Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-009669-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
13 409 220.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
00
год
12
хв
00
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
a568a260b8814ba4a998dc26b47ce4f7
Внутрішній номер закупівлі:
30242942
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-009669-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Петрівський Микола Петрович 380955795060 mykola.petrivskyi@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
13 409 220.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:05 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:05 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:05 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:18
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 335 300.00 Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
- Лот №2 ₴5 962 950.00 Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
- Лот №3 ₴3 700 410.00 Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
- Лот №4 ₴1 410 560.00 Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції