• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції, Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції

Оголошено тендер

16 091 064.00 UAH
Номер: 5ec75ce7e5114716bf905f86a973658d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011264-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 16 091 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції Дрогобицьке надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 2. Послуги з навантаження, розвантаження, вивезення та перевезення лісопродукції, Лот 3. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції, Лот 4. Послуги з навантаження, розвантаження та вивезення лісопродукції
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування: 31.08.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума16 091 064.00 UAH