• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги Брустурянське надлісництво, у т.ч.: Лот 1. Лісозаготівельні послуги, Лот 2. Лісозаготівельні послуги, Лот 3. Лісозаготівельні послуги, Лот 4. Лісозаготівельні послуги, Лот 5. Лісозаготівельні послуги, Лот 6. Лісозаготівельні послуги, Лот 7. Лісозаготівельні послуги, Лот 8. Лісозаготівельні послуги

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

5 801 700.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
50
хв
34
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 47a8cf0d3b5340eba972e551fd3ad868
Внутрішній номер закупівлі: 30242945
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009666-a   
Замовник: ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Витрикуш Людмила Іванівна 380501910882 liudmyla.vytrykush@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 5 801 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:05 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:05 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 11:18

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴905 950.00 Лот 1. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №2 ₴939 900.00 Лот 2. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №3 ₴614 550.00 Лот 3. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №4 ₴637 560.00 Лот 4. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №5 ₴680 200.00 Лот 5. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №6 ₴722 140.00 Лот 6. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №7 ₴650 700.00 Лот 7. Лісозаготівельні послуги
  • Лот №8 ₴650 700.00 Лот 8. Лісозаготівельні послуги