• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Фільтри шприцеві

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)

42 432.22 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
06
год
50
хв
15
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: a5b7a477067e4923b4e859ecfae9e2d4
Внутрішній номер закупівлі: 30242934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-009657-a   
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Контактна особа: Ірина Архипченко +380445792122 mozmdv.procurement@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 42 432.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:04 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:04 - 09.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:04 - 06.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴42 432.22 Фільтри шприцеві