• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фільтри шприцеві

Оголошено тендер

50 918.67 UAH
Номер: 9d2952e81ada44cc836724556a08f0fd
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011491-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Замовник: Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Очікувана вартість: 50 918.67 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фільтри шприцеві
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 15:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1205050 - Експлуатація державного водогосподарського комплексу та управління водними ресурсами
Сума50 918.67 UAH