-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-011858-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245135
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шолом захисний з сіткою і навушниками- ID: UA-2026-08-31-011859-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245133
ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ" ЄДРПОУ: 45495765ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідних 12...×-
Геологорозвідувальні роботи з розвитку мінерально-сировинної бази України на перехідних 12 (дванадцяти) об’єктах геологорозвідувальних робіт (У-24-168/2, У-24-168/6, У-24-168/8, У-24-149/20, У-24-149/21, У-21-294/5, У-24-149/22, У-24-149/23, У-21-294/4, У-24-149/17, У-24-168/13, У-24-149/16)
- ID: UA-2026-08-31-011853-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245132
Державна служба геології та надр України ЄДРПОУ: 37536031ДК 021:2015: 99999999-9 Не відображене в інших розділахЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Столярні вироби» (код 44220000-8 за ДК 021:2015) (Вікна та двері металопластикові)- ID: UA-2026-08-31-011852-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245130
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСНАФТА" ЄДРПОУ: 31570412ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла...×-
Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
- ID: UA-2026-08-31-011850-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245128
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси ЄДРПОУ: 26631946ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тес...×-
ДК 021-2015: 33140000-3 Медичні матеріали (Набір реагентів для визначення Феритину (25 тестів/набір), 53718 Феритин IVD (діагностика in vitro), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102070102 ФЕРИТИН, 33141625-7; Набір реагентів для визначення рівня Імуноглобуліну G (25 тестів/набір), 53785 Загальний імуноглобулін G (загальний IgG) IVD (діагностика in vitro), комплект, нефелометрія/ турбідиметрія, W0102010105 ІМУНОГЛОБУЛІН G, 33141625-7; Контроль Феритину (2фл х 1мл), 41928 Феритин IVD (діагностика in vitro), контроль, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Контроль Імуноглобуліну G (2фл х 1мл), 41353 Загальний імуноглобулін G (IgG) IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W01021520 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ –ІМУНОХІМІЯ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-A, 52532 Анти-A групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-В, 52538 Анти-B групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-АВ, 46442 Анти-АВ групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-D ІgM, 52647 AHTU-Rh(D)групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Реагентна суміш анти-D ІgG/ІgM, 52688 Групові еритроцитарні варіабельні Rh(D) категорії VI IVD (діагностика in vitro), антитіла, реакція аглютинації, W0103030201 РЕЗУС D, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-С, 52546 Анти-C [RH002] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-c, 52547 Анти-C [RH004] групове типування еритроцитів IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-Е, 52562 Анти-E [RH003] групове типування еритроцитів IVD, антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Діагностичний моноклональний реагент анти-е, 52563 Анти-E [RH005] групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030202 ФЕНОТИПИ РЕЗУС-ФАКТОРІВ, 33141625-7; Моноклональний реагент анти-К, 52593 Анти-K (KEL001) групове типування еритроцитів IVD, (діагностика in vitro), антитіла, W0103030501 ІНШІ РЕАКТИВИ ДЛЯ ТИПУВАННЯ АНТИГЕНІВ, 33141625-7; Людський антиглобулін, 46948 Багатоспецифічний імуноглобулін G до глобуліну людини (IgG) IVD (діагностика in vitro), антитіла, W0103030305 МОНОСПЕЦИФІЧНА СИРОВАТКА ДЛЯ АНТИЛЮДСЬКОГО ГЛОБУЛІНУ, 33141625-7; Набір №1 Стандартні еритроцити для визначення груп крові людини за системами AB0, Rhesus, 52691 Стандартні еритроцити для перехресного визначення груп крові за системою AB0 IVD (діагностика in vitro), набір, реакція аглютинації, W0103030499 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; Комплект для забору капілярної крові об'єм 1,0 мл одноразового використання стерильний, 63061 Система взяття капілярної крові IVD (діагностика in vitro), W0501010299 ПРИСТРОЇ ДЛЯ ЗАБОРУ КАПІЛЯРНОЇ КРОВІ – ІНШЕ, 33141300-3; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова нестерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Піпетка Пастера, 1 мл, 160 мм, пластикова стерильна, 43375 Піпетка з ручним заповненням, W0503020199 ПІПЕТКИ – ІНШЕ, 33141626-4; Набір реактивів Загальний білок (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 61900 Загальний білок IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W01010230 ЗАГАЛЬНИЙ БІЛОК, 33141625-7; Калібратори гемоглобіну (3х1,5 мл), 55874 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010504 ЗАСОБИ КОНТРОЛЮ ГЕМОГЛОБІНУ, 33141625-7; Желатин 10% - 10х10 мл, 52740 Елюювання антитіл до еритроцитів IVD (діагностика in vitro), реагент, W0103030199 АНАЛІЗИ ДЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ ГРУПИ КРОВІ – ІНШЕ, 33141625-7; Набір реактивів Гемоглобін (2000 мл/ 800 макс. визнач.), 55872 Загальний гемоглобін IVD (діагностика in vitro), набір, спектрофотометричний аналіз, W0103010201 АНАЛІЗИ НА ВИЗНАЧЕННЯ ГЕМОГЛОБІНУ (ЗАГАЛЬНИЙ HB), 33141625-7; Набір реактивів Альбумін (1000 мл/ 1000 макс. визнач.), 59071 Альбумін IVD (діагностика in vitro ), набір, спектрофотометричний аналіз, W0102010309 АЛЬБУМІН (ІХ) ВКЛ. УАЛЬБУМІН, 33141625-7; Фарби за Грамом з фуксином Ціля-1000, 42709 Набір для фарбування за Грамом, IVD (діагностика in vitro), W020304 ПІГМЕНТ ДЛЯ МІКРОБІОЛОГІЧНОГО ФАРБУВАННЯ ЗА ГРАМОМ, 33141625-7; Азур-еозин за Романовським-1000, 44946 Фарбування за Романовським, IVD (діагностика in vitro), набір, W0103010302 БАРВНИКИ ЗА РОМАНОВСЬКИМ, 33141625-7; Фіксатор еозин за Май-Грюнвальдом-1000, 42959 Барвник Май-Грюнвальда, IVD (діагностика in vitro), W0104010804 БАРВНИКИ, 33141625-7; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 5х5 см (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; Серветки марлеві стерильні 8-ми шарові 7,5х7,5 (№2), 48134 Серветка марлева ткана стерильна, M0201020101 ВАТНО-МАРЛЕВІ ВИРОБИ, СКЛАДЕНІ, БЕЗ РЕНТГЕНОКОНТРАСТНОЇ СМУЖКИ, СТЕРИЛЬНІ, 33141118-0; СпЛ Контроль Норма (1х5 мл), 47869 Множинні аналіти клінічної хімії IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0101050101 АТЕСТОВАНІ МУЛЬТИКОМПОНЕНТНІ КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ (КХ), 33141625-7; СпЛ RBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55868 Підрахунок еритроцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103030499КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ІМУНОГЕМАТОЛОГІЇ – ІНШЕ, 33141625-7; СпЛ WBC-контроль Н+П (2х2,5 мл), 56225 Лейкоцити, підрахунок клітин IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103080402 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЛЕЙКОЦИТІВ, 33141625-7; СпЛ PLT-контроль Н+П (2х2,5 мл), 55871 Підрахунок тромбоцитів IVD (діагностика in vitro), контрольний матеріал, W0103010505 КОНТРОЛЬНІ МАТЕРІАЛИ ТРОМБОЦИТІВ, 33141625-7; Фактор-VIII-тест (40 визнач.) 56021 Чинник VIII зсідання крові IVD (діагностика чинник), набір, аналіз утворення згустку, W0103020207 ФАКТОР ЗСІДАННЯ VIII, 33141625-7; Фібриноген-тест (100 визнач.), 55997 Фібриноген (чинник I) IVD (діагностика in vitro), набір, аналіз утворення згустку, W0103020201 АНАЛІЗИ НА ФІБРИНОГЕН (ФАКТОР І), 33141625-7; Набір реактивів Білкові фракції (600 мл/ 20 макс. визнач.), 53592 Множинні білки клінічної хімії IVD (діагностика in vitro ), набір, нефелометричний/ турбідиметричний аналіз, W0102010399 ТРАНСПОРТНІ БІЛКИ – ІНШЕ, 33141625-7).
- ID: UA-2026-08-31-011842-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245127
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР СЛУЖБИ КРОВІ" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 01982867ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15550000-8 «Молочні продукти різні»- ID: UA-2026-08-31-011840-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245126
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15550000-8 Молочні продукти різніЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Кондиціонери побутові- ID: UA-2026-08-31-011837-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245124
2 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 08784946ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 07:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)- ID: UA-2026-08-31-011846-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245123
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 35346311ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштув...×-
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса, за адресою: Тернопільська область ,м. Монастириська, вул.Шкільна,4.
- ID: UA-2026-08-31-011849-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245122
Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області ЄДРПОУ: 26198838ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування кондиціонерів- ID: UA-2026-08-31-011838-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245121
Комунальний заклад освіти "Криворізька спеціальна школа "Перлина" Дніпропетровської обласної ради" ЄДРПОУ: 26137819ДК 021:2015: 50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обс...×-
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
- ID: UA-2026-08-31-011839-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245120
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва ЄДРПОУ: 04593340ДК 021:2015: 60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
ЦЗВ-26Т_171_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива моторна для дизельних двигунів М-14В2...×-
ЦЗВ-26Т_171_ЕК: Оливи та мастильні матеріали: Олива моторна для дизельних двигунів М-14В2 (09210000-4 – Мастильні засоби)
- ID: UA-2026-08-31-011847-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245119
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця" ЄДРПОУ: 40081347ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засобиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 10:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Елементи електричних схем- ID: UA-2026-08-31-011845-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245118
Національний університет "Острозька академія" ЄДРПОУ: 22554101ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської...×-
«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011841-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245117
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -