-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011839-a
Завершена
296 058.40
UAH без ПДВ
Номер:
f042364f0ae649b481c167b5848b5077
Внутрішній номер закупівлі:
30245120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011839-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Консультативно-діагностичний центр" Солом’янського району м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
04593340
-
Адреса:
03067, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ГАРМАТНА, будинок 36
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Андрійчук Юлія Юріївна 380443536025 Solomkdc@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Підприємством було оголошено відкриті торги з особливостями на закупівлю 60130000-8 «Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів» (Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціальним автотранспортом у 2026 році) - ідентифікатор закупівлі UA-2026-08-18-009200-a. 26.08.2026 року через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк встановлений тендерною документацією відкриті торги було відмінено електронною системою закупівель. Для дотримання принципу ефективності закупівлі керуючись підпунктом 6 пункту 13 Особливостей у Замовника є можливість провести закупівлю без використання електронної системи закупівель, враховуючи всі технічні, якісні та кількісні характеристики та інші вимоги зазначені в тендерній документації.
Очікувана вартість:
296 058.40 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Спеціалізоване транспортне обслуговування та забезпечення спеціалізованим автотранспортом у 2026 році
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Комунальна організація «Київмедспецтранс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Контактна особа:
Безносюк Віталій Дмитрович 380442070417 vheichuk@gmail.com
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Куренівська 16В
Ціна пропозиції
296 058.40 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:40
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
24eea597af054bad9c899e04e59595df
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011839-a-a1
Постачальник:
Комунальна організація «Київмедспецтранс»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01993807
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, Куренівська 16В
Номер договору:
021/1
Сума договору:
296 058.40 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний