-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011850-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
246 666.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
32
хв
41
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b5a3c790c028482488a0756a4f21cef1
Внутрішній номер закупівлі:
30245128
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011850-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси
×
-
Код ЄДРПОУ:
26631946
-
Адреса:
18001, Україна, Черкаська область, м. Черкаси, м. Черкаси
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Сергій Крохмаль +380472337112 kevcherkasy.uo@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
246 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:41 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴246 666.67 Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)