• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)

Оголошено тендер

296 000.00 UAH
Номер: bb4e31db43e84edd92e04791ddc8cec6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014033-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси
Замовник: Квартирно-експлуатаційний відділ міста Черкаси
Очікувана вартість: 296 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт дверних прорізів будівлі №** (казарма), військового містечка №**, м. Сміла, Черкаська область (код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 17:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума296 000.00 UAH