-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011841-a
Завершена
806 310.00
UAH без ПДВ
Номер:
d9a75aea1c22402b9edceb0a29fdc6c7
Внутрішній номер закупівлі:
30245117
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011841-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму Зарічанської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43993634
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, Заріччя, вул Центральна б/н
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кормош Василина Ярославівна +380969212094 zar-osv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
806 310.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис«Кейтерингові послуги для учнів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Кейтерингові послуги для учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Кількість
4257 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 11.09.2026
Місце постачання
90123, Україна, Закарпатська область, Відповідно до документації, с. Заріччя
На карті
«Кейтерингові послуги для учнів 5-11 класів закладів загальної середньої освіти Зарічанської сільської ради» (Код ДК 021:2015- 55520000-1 — Кейтерингові послуги)
Кількість
6354 послуга
Період постачання
01.09.2026 - 11.09.2026
Місце постачання
90123, Україна, Закарпатська область, Відповідно до документації, с. Заріччя
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КУРУЦ ЄЛІЗАВЕТА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2099420824
-
Контактна особа:
Куруц Єлізавета Михайлівна 000
-
Адреса:
90142, Україна, Закарпатська область, с. Нижнє Болотне, вул. Зелена, 29
Ціна пропозиції
806 310.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:43
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c630442915274cd98e573075ae2c4e8a
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011841-a-a1
Постачальник:
ФОП "КУРУЦ ЄЛІЗАВЕТА МИХАЙЛІВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2099420824
-
Адреса:
90142, Україна, Закарпатська область, с. Нижнє Болотне, вул. Зелена, 29
Номер договору:
47
Сума договору:
806 310.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний