-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011846-a
Місце поставки/передачі Товару: 21010, м. Вінниця, вул. Ботанічна, 34. Поставка/передача товару проводиться за рахунок ПОСТАЧАЛЬНИКА. Граничний термін поставки (передачі) Товару Замовнику — Поставка товару може здійснюватись окремими партіями в залежності від фактичних потреби Замовника, але не пізніше ніж до 27.11.2026 року. Разом з цим, обсяги закупівлі товарів можуть бути зменшенні залежно від реального фінансування видатків та реальних потреб Замовника.Мова тендерної пропозиції – українська.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
351 937.18
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
05
год
12
хв
34
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2a1c054eb97546a6ad360d03819ae098
Внутрішній номер закупівлі:
30245123
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011846-a
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35346311
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Якушинці, "КОМПЛЕКС БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД№7"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Прозеба +380505957874 o.prozeba@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
351 937.18 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:40 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:40 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:40 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:44
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴351 937.18 Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)