-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)
Оголошено тендер
439 921.48
UAH
Номер:
bbc23817d3a247388f8bc041cdc74ca9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013618-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35346311
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Якушинці, "КОМПЛЕКС БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД№7"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
35346311
-
Адреса:
23222, Україна, Вінницька область, Вінницький р-н, село Якушинці, "КОМПЛЕКС БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД№7"
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
439 921.48 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ворота ролетні (ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні вироби)
Примітки:
Планова закупівля на виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 “Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування” із змінами. Згідно Довідки змін до Кошторису АРЗ СП ГУ ДСНС України у Вінницькій області на 2026 рік за КПКВ 1006280 №25 від 25.03.2026 року. Відповідно до роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 03 вересня 2020 року №3304-04/54160-06 “Щодо планування закупівель” Законом встановлено, що закупівля здійснюється відповідно до річного плану у разі: 1) виникнення нової чи додаткової потреби у товарах, роботах чи послугах, яку замовник не міг передбачити; 2) виділення додаткових коштів; 3) перерозподілу коштів, зекономлених внаслідок проведення процедур закупівель; 8) інших подібних випадках, замовник може вносити відповідні зміни до річного плану закупівель, шляхом створення нових та/або редагування/видалення існуючих рядків річного плану з інформацією про закупівлі. Рапорт та службова записка Тимошенка К.О. №Р-3858/47-70 від 31.08.2026 р. Мова тендерної пропозиції учасників - українська
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні вироби
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 16:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума439 921.48 UAH