• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шолом захисний з сіткою і навушниками

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

84 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
09
год
32
хв
35
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 76f7058ff11f4b3993d7d0fcba32aa89
Внутрішній номер закупівлі: 30245133
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011859-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Костюк Анна Михайлівна 380372541881 anna.kostiuk@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 84 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:41 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:41 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:41 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:42

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴84 000.00 Шолом захисний з сіткою і навушниками