• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Шолом захисний з сіткою і навушниками

Оголошено тендер

100 800.00 UAH
Номер: e83813830d4b4aae8242b620333a9ce1
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014314-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ "ПОДІЛЬСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Замовник: ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Очікувана вартість: 100 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Шолом захисний з сіткою і навушниками
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 18440000-5 Капелюхи та головні убори
Дата опублікування: 31.08.2026 17:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума100 800.00 UAH