• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса, за адресою: Тернопільська область ,м. Монастириська, вул.Шкільна,4.

Завершена

440 166.00 UAH без ПДВ
Номер: 11d2865e251a4b8cad24ecbc7278e0b1
Внутрішній номер закупівлі: 30245122
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011849-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України у Тернопільській області
Контактна особа: Галина Ярославівна Квач +380352236032 inbox@te.court.gov.ua https://te.court.gov.ua/tu20/
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 440 166.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса, за адресою: Тернопільська область ,м. Монастириська, вул.Шкільна,4.
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 48300, Україна, Тернопільська область, м.Монастириська, вул.Шкільна 4 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бойко С.І.
Ціна пропозиції 440 166.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:44
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 93892d381ea44841a9ffe24913434366
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011849-a-a1
Постачальник: ФОП Бойко С.І.
Номер договору: Договір №165-26
Сума договору: 440 166.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з поточного ремонту частини приміщення в Монастириському районному суді з облаштуванням пандуса, за адресою: Тернопільська область ,м. Монастириська, вул.Шкільна,4.: 440 166.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання: 31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний
docx
П. 92. Лист пояснення щодо кінцевих бенефіціарних власників...
pdf
Договір _165-26.pdf
pdf
Інформація про ціни на матеріальні ресурси.pdf
rtf
ДОГОВІР 2026.rtf
rtf
Інформація про ціни на матеріальні ресурси.rtf
pdf
Дефектний акт.pdf
pdf
Зведений кошторис.pdf
pdf
Локальний кошторис.pdf
pdf
Підсумкова відомість ресурсів.pdf
pdf
Договірна ціна.pdf