-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ре...×-
Технічне обслуговування транспортного засобу за кодом ДК 021:2015:50110000-9: Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-011493-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244768
КНП "Лисичанська багатопрофільна лікарня" ЄДРПОУ: 05401658ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Умивальник Cersanit EKO- ID: UA-2026-08-31-011492-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244766
ГОЛИНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ КАЛУСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 20565299ДК 021:2015: 44411300-7 УмивальникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів заг...×-
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
- ID: UA-2026-08-31-011491-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244765
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із перевезення зернових та олійних культур- ID: UA-2026-08-31-011483-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244763
ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 00497006ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 01:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий...×-
Послуги «Підготовки водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі (базовий курс, спеціалізований курс з перевезення речовин і виробів класу 1 (вибухових речовин)», «Підготовка уповноважених (консультантів) з питань безпеки перевезення небезпечних вантажів по автомобільних дорогах»
- ID: UA-2026-08-31-011486-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244759
ЛЬВІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БЕЗПЕКИ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ЄДРПОУ: 08571340ДК 021:2015: 80550000-4 Послуги з професійної підготовки у сфері безпекиЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Спортивний інвентар- ID: UA-2026-08-31-011474-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244758
Військова частина А0224 ЄДРПОУ: 08489704ДК 021:2015: 37400000-2 Спортивні товари та інвентарПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчуванн...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1
- ID: UA-2026-08-31-011484-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244757
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комплектуючі для безпілотних літальних апаратів (датчики прискорення) спеціального признач...×-
Комплектуючі для безпілотних літальних апаратів (датчики прискорення) спеціального призначення для служби авіації та ППО для гарантованого забезпечення потреб безпеки і оборони у період дії правового режиму воєнного стану
- ID: UA-2026-08-31-011476-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244756
ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ (УСТАНОВА, ЗАКЛАД) ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А1978 ЄДРПОУ: 08160298ДК 021:2015: 31710000-6 Електронне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до о...×-
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.
- ID: UA-2026-08-31-011482-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244755
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ» ЄДРПОУ: 01985423ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняЗавершена -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Лікарські засоби для лікування хвороб нервової системи та захворювань органів чуття- ID: UA-2026-08-31-011442-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244754
Комунальна установа Тернопільської обласної ради Буданівський психоневрологічний будинок-інтернат ЄДРПОУ: 02001044ДК 021:2015: 33610000-9 Лікарські засоби для лікування захворювань шлунково-кишкового тракту та розладів обміну речовинПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб з пшеничного, цільнозернового борошна формовий, нарізаний, в упаковці- ID: UA-2026-08-31-011472-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244752
БЕРШАДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ АНАТОЛІЯ МАТВІЄНКА ЄДРПОУ: 23056479ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Послуги з ремонту та технічного обслуговування електричного устаткування особистого кабіне...×-
Послуги з ремонту та технічного обслуговування електричного устаткування особистого кабінету супутникового модему Starlink Standard Kit Gen 3
- ID: UA-2026-08-31-011471-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244750
Військова частина А4674 ЄДРПОУ: 26633168ДК 021:2015: 50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильні скрині- ID: UA-2026-08-31-011473-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244748
ДК 021:2015: 39710000-2 Електричні побутові приладиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Підписки на доступ до продуктів Microsoft- ID: UA-2026-08-31-011470-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244747
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ПРОЗОРРО.ПРОДАЖІ" ЄДРПОУ: 42068925ДК 021:2015: 48920000-3 Пакети програмного забезпечення для автоматизації офісуЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого...×-
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 14)
- ID: UA-2026-08-31-011467-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244746
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-