-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових бу...×-
Виконання будівельних робіт за об'єктом: «Реконструкція інженерних вводів житлових будинків із встановленням вузлів комерційного обліку теплової енергії разом з програмно-апаратною частиною диспетчеризації по вул. Ярославів Вал, 26, Шевченківський район міста Києва»
- ID: UA-2026-08-31-012155-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245436
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод уточненьдо закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Електростанція інверторна бензинова (1Ф) – FG5500iE (4 кВт) (FORTE)- ID: UA-2026-08-31-012150-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245430
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3041 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 08803678ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 15- ID: UA-2026-08-31-012149-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245429
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом...×-
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
- ID: UA-2026-08-31-012147-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245425
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Частини для с/г техніки- ID: UA-2026-08-31-012153-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245424
ЛАНОВЕЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ №1 ІМЕНІ ЮРІЯ КОВАЛЯ ЛАНОВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 24622284ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Л...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-03-03 Луцьк - Радомишль - Демидівка – Дубно на ділянці км 20+935 - км 37+912 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012146-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245423
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фі...×-
код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 – 35457 Система інгаляційної терапії без підігрівання))
- ID: UA-2026-08-31-012144-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245422
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05498677ДК 021:2015: 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги медичних лабора...×-
ДК 021:2015 код 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги медичних лабораторій) (Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років)
- ID: UA-2026-08-31-012148-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245421
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради ЄДРПОУ: 03003683ДК 021:2015: 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція- ID: UA-2026-08-31-012140-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245418
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради ЄДРПОУ: 03188524ДК 021:2015: 33600000-6 Фармацевтична продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів зага...×-
Послуги з підвищення кваліфікації та/або супервізії педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти
- ID: UA-2026-08-31-012139-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245417
Державна наукова установа "Інститут модернізації змісту освіти" ЄДРПОУ: 39736985ДК 021:2015: 80570000-0 Послуги з професійної підготовки у сфері підвищення кваліфікаціїЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до електровозів серії ЧС- ID: UA-2026-08-31-012138-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245416
ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 17:59)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників- ID: UA-2026-08-31-012137-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245415
Служба безпеки України ЄДРПОУ: 00034074ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Роботи на коригування проектно-кошторисної документації по об`єкту "Капітальний ремон...×-
Роботи на коригування проектно-кошторисної документації по об`єкту "Капітальний ремонт покрівлі адміністративного корпусу за адресою м.Чорнобиль, вул. Кірова 36 -А
- ID: UA-2026-08-31-012134-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245413
ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення теплового контуру...×-
(ДК 021:2015 код 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи) Відновлення теплового контуру будівель маслогосподарства та Київської ГЕС пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
- ID: UA-2026-08-31-012130-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245412
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго" ЄДРПОУ: 20588716ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
послуги з харчування для закладу загальної середньої освіти м. Дніпра- ID: UA-2026-08-31-012131-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245411
ДЕПАРТАМЕНТ ГУМАНІТАРНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 40506248ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-