-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 код 85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні (Послуги медичних лабораторій) (Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012148-a
Завершена
81 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
8a63e2b0ccf2468cb209b82d02704904
Внутрішній номер закупівлі:
30245421
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012148-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Латиш +380577250829 gp17bud@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
81 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ліпідограма
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Електроліти (Na)
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Електроліти (K)
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Загальний аналіз крові
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Креатинін
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Загальний аналіз сечі
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Сечова кислота
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
ALT
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²
Кількість
60 послуга
Період постачання
28.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання
61166, Україна, Харківська область, місто Харків, вул. Єніна Євгенія, буд.4
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "МТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634189
-
Контактна особа:
+380677017574
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ будинок 15
Ціна пропозиції
81 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:10
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
73212eec86134732a08aa840c9603368
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012148-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР "МТМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38634189
-
Адреса:
61001, Україна, Харківська область, місто Харків, МАЙДАН ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ будинок 15
Номер договору:
2808
Сума договору:
81 900.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ліпідограма: 220.00000 UAH без ПДВ
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC: 210.00000 UAH без ПДВ
Електроліти (Na): 70.00000 UAH без ПДВ
Електроліти (K): 80.00000 UAH без ПДВ
Загальний аналіз крові: 173.00000 UAH без ПДВ
Креатинін: 70.00000 UAH без ПДВ
Загальний аналіз сечі: 132.00000 UAH без ПДВ
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г : 140.00000 UAH без ПДВ
Сечова кислота: 70.00000 UAH без ПДВ
ALT: 70.00000 UAH без ПДВ
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²: 130.00000 UAH без ПДВ
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC: 210.00000 UAH без ПДВ
Електроліти (Na): 70.00000 UAH без ПДВ
Електроліти (K): 80.00000 UAH без ПДВ
Загальний аналіз крові: 173.00000 UAH без ПДВ
Креатинін: 70.00000 UAH без ПДВ
Загальний аналіз сечі: 132.00000 UAH без ПДВ
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г : 140.00000 UAH без ПДВ
Сечова кислота: 70.00000 UAH без ПДВ
ALT: 70.00000 UAH без ПДВ
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²: 130.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний