-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Оголошено тендер
81 900.00
UAH
Номер:
55e2c780959b46f9af6effccfbe585f3
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-014340-a
Тип процедури:
Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Міська поліклініка №17" Харківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03003683
-
Адреса:
61166, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Єніна Євгенія, 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
81 900.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Лабораторні послуги для проведення скринінгів здоров’я осіб віком від 40 років
Примітки:
п.п.4 п.13 Особливостей (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу) на період проведення відкритих торгів (з особливостями).
Послуги, що є предметом закупівлі, не підлягають оподаткуванню податком на додану вартість згідно п.п. 197.1.5 п. 197.1 ст. 197 Податкового кодексу України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
85140000-2 Послуги у сфері охорони здоров’я різні
Дата опублікування:
27.08.2026 17:18
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Ліпідограма
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Глікований гемоглобін (HbA1c), % за NGSP (далі – HbA1c), з автоматичною конверсією у ммоль/моль за IFCC
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (Na)
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Електроліти (K)
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз крові
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Креатинін
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Загальний аналіз сечі
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Співвідношення альбумін сечі/креатинін сечі, мг/г
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Сечова кислота
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
ALT
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Розрахункова швидкість клубочкової фільтрації (eGFR), визначена за формулою CKD-EPI 2021 (далі – eGFR), у мл/хв/1,73 м²
Кількість
60 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума81 900.00 UAH