-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012137-a
Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів, код ДК 021:2015 – 50410000-2. Опис предмета закупівлі зазначено в документації до закупівлі.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
250 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
11
год
11
хв
44
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9ea73512db1d4ebcb588f6f4629f420a
Внутрішній номер закупівлі:
30245415
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012137-a
Замовник:
Служба безпеки України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00034074
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Відділ державних закупівель Відділ державних закупівель +380442717329 inet_dgz@ssu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
250 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:08 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:08 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:08 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 15:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴250 000.00 Технічне обслуговування та перезарядка вогнегасників