-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Запасні частини до електровозів серії ЧС
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012138-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 17:59)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 17:59)
23 187.20
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
08
дн
18
год
11
хв
12
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
23316dc0c4244660954294ae0a06b700
Внутрішній номер закупівлі:
30245416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012138-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45865759
-
Адреса:
01054, Україна, Київська область, Київ, вулиця Лисенка, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Рибалка 380931048785 miranovo2026@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного рухуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
23 187.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:08 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:08 - 09.09.2026 17:59
Період оскарження:
31.08.2026 18:08 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴23 187.20 Лот 1 - Запасні частини до електровозів серії ЧС