• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Запасні частини до електровозів серії ЧС

Оголошено тендер

27 824.64 UAH
Номер: 6bfaeb154b0a486ea5521e5d8118fd37
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-014570-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Замовник: ФІЛІЯ «ЛОКОМОТИВНА КОМПАНІЯ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ»
Очікувана вартість: 27 824.64 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Запасні частини до електровозів серії ЧС
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 34630000-2 Частини залізничних або трамвайних локомотивів чи рейкового рухомого складу; обладнання для контролю залізничного руху
Дата опублікування: 31.08.2026 17:58

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума27 824.64 UAH