• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

361 140.27 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
11
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b8bd4bdee1eb4b50abfd88b0d2d5eda9
Внутрішній номер закупівлі: 30245425
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012147-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Міські дороги"
Контактна особа: Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 18110000-3 Формений одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 361 140.27 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:09 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴361 140.27 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»