-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Оголошено тендер
433 368.32
UAH
Номер:
0d48f05c15bb492b82b163cca9c09181
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014579-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
433 368.32 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Кепки, футболки, жилети за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 18110000-3 «Формений одяг»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
18110000-3 Формений одяг
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:59
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Кепка літня
×
-
УКТ ЗЕД:
6505003000 -- кашкети, кепки з козирками
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Футболка літня
×
-
УКТ ЗЕД:
6109909000 -- інші
Кількість
300 штука
Період постачання
(не задано)
Жилет сигнальний
×
-
УКТ ЗЕД:
6110909000 -- інші
Кількість
250 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума433 368.32 UAH