-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33600000-6 Фармацевтична продукція
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012140-a
Завершена
4 629.97
UAH з ПДВ
Номер:
5651d942a24740af818ae367b0733f40
Внутрішній номер закупівлі:
30245418
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012140-a
Замовник:
Комунальна установа "Мукачівський психоневрологічний інтернат №1" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03188524
-
Адреса:
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Стасик +380666675719 vasja.stasyk1996@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33600000-6 Фармацевтична продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 629.97 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лактулоза 670/мгмл 200 мл сироп
×
-
МНН:
lactulose Lactulose
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Гліцеринові 1,6 № 10 сусп.
×
-
МНН:
glycerol Glycerol
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Елоком 1мг/г 15г мазь
×
-
МНН:
mometasone Mometasone
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Еланаприл-Дарниця 10мг №30 табл.
×
-
МНН:
agomelatine Agomelatine
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Еспа -карб 10мг №50 табл.
×
-
МНН:
carbimazole Carbimazole
Кількість
2 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Календули 40 г. мазь
×
-
МНН:
calendula officinalis Calendula officinalis
Кількість
2 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Карведілол - КВ 12,5 мг №30табл.
×
-
МНН:
carvedilol Carvedilol
Кількість
3 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Меновазин 100мл розчин
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Сінафлан Форте 1 мг/г 15г мазь
×
-
МНН:
fluocinolone acetonide Fluocinolone acetonide
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Сінафлана 10г мазь/туба
×
-
МНН:
fluocinolone acetonide Fluocinolone acetonide
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Тербінафін 1% 15 г крем
×
-
МНН:
terbinafine Terbinafine
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Ібупрофен 200 мг № 50 табл.
×
-
МНН:
ibuprofen Ibuprofen
Кількість
5 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Тізалуд 4 мг №30 табл./Сірдалуд
×
-
МНН:
tizanidine Tizanidine
Кількість
1 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Інгалятор Парамед Компакт Плюс
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Палочки ватні Білосніжка №200 п/е
×
-
МНН:
comb drug Comb drug
Кількість
10 пачка
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
89600, Україна, Закарпатська область, м. Мукачеве, вул. Індустріальна, 37-а
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ХУСТФАРМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
20463185
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м.Хуст, Хустський р-н місто Хуст вул.Небесної Сотні будинок 122-124 корпус 28
Ціна пропозиції
4 629.97 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
4e092c9cade34be3a9dec48b5896d928
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012140-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ " ХУСТФАРМ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
20463185
-
Адреса:
90400, Україна, Закарпатська область, м.Хуст, Хустський р-н місто Хуст вул.Небесної Сотні будинок 122-124 корпус 28
Номер договору:
481 К/С/Б
Сума договору:
4 629.97 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 306.72 UAH без ПДВ
Період дії договору:
27.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
27.08.2026 17:49
Статус:
Підписаний