-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 – 35457 Система інгаляційної терапії без підігрівання))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012144-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
5 813.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
07
год
31
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
06fd1f11610742608837c239d5314015
Внутрішній номер закупівлі:
30245422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012144-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана ДВОРЕЦЬКА +380952847624 dvoretska73@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапіїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 813.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:09 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:09 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 14:09
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 813.00 код ДК 021:2015 33150000-6 Апаратура для радіотерапії, механотерапії, електротерапії та фізичної терапії (Інгалятор компресорний (код НК 024:2023 – 35457 Система інгаляційної терапії без підігрівання))