-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Крохмалі та крохмалепродукти- ID: UA-2026-08-31-013353-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246526
Кременчуцька гімназія № 2 Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області ЄДРПОУ: 41281069ДК 021:2015: 15620000-0 Крохмалі та крохмалепродуктиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Пере...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів в закладах загальної середньої освіти Перегінської селищної ради (аутсорсинг): Перегінський ліцей №1 Перегінської селищної ради.
- ID: UA-2026-08-31-013355-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246525
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Долинського ліцею №4- ID: UA-2026-08-31-013354-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246524
ДК 021:2015: 55510000-8 Послуги їдаленьАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Продукти харчування№5- ID: UA-2026-08-31-013352-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246523
ДК 021:2015: 15800000-6 Продукти харчування різніАктивна -
-
-
Запит (ціни) пропозицій
-
КЕП
-
Prozorro Market
-
Без аукціону
Овочі, фрукти- ID: UA-2026-08-31-013347-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246520
БОРАТИНСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) "СОНЕЧКО" БОРАТИНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 39005142ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 2 дні (до 03.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-1...×-
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги «Послуги з організації харчування учнів 1-11 класів у Бучанському ліцеї №4 Бучанської міської ради Київської області (кейтеринг)"
- ID: UA-2026-08-31-013346-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246519
Бучанський ліцей №4 ЄДРПОУ: 24884707ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з орга...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів за «ДК 021:2015 –55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва : 55321000-6- Послуги з готування їжі) у Кричківській гімназії Солотвинської с/р
- ID: UA-2026-08-31-013345-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246517
Кричківська гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23804600ДК 021:2015: 55321000-6 Послуги з готування їжіАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Слива свіжа ( Код ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхи.)- ID: UA-2026-08-31-013343-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246516
ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експон...×-
Послуга з розробки програмного забезпечення для виготовлення навчального експоната «Експонат з фінансової грамотності» (створення унікального продукту за технічним завданням) для Музею математики «КУБОЇД» Національного центру «Мала академія наук України» за кошти від благодійного внеску АТ КБ «ПриватБанк»
- ID: UA-2026-08-31-013340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246515
Національний центр "Мала академія наук України" ЄДРПОУ: 32827468ДК 021:2015: 72230000-6 Послуги з розробки програмного забезпечення на замовленняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
чай 0,1г, какао-порошок 0,08г- ID: UA-2026-08-31-013342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246513
Поворська сільська рада Ковельського району Волинської області ЄДРПОУ: 04334057ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом- ID: UA-2026-08-31-013341-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246512
Селятинська сільська рада ЄДРПОУ: 04417814ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Матеріали для проведення ремонтних робіт господарським способом (розетки, вилки)- ID: UA-2026-08-31-013339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246511
ЧЕРНІВЕЦЬКА ГІМНАЗІЯ № 13 ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 21431307ДК 021:2015: 31220000-4 Елементи електричних схемЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 09110000-3 Тверде паливо- ID: UA-2026-08-31-013338-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246510
ТЕРИТОРІАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СУДОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ УКРАЇНИ В КІРОВОГРАДСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 26241445ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім....×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів пільгових категорій (обіди) Ліцею №23 ім. Р.Гурика Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг)
- ID: UA-2026-08-31-013337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246509
ЛІЦЕЙ № 23 ім. РОМАНА ГУРИКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 20559040ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паливно-мастильні матеріали ДП- ID: UA-2026-08-31-013336-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246508
КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА "МІСЦЕВА ПОЖЕЖНА ОХОРОНА НЕРУБАЙСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ" ЄДРПОУ: 38225292ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -